• Gratis bezorging vanaf € 20 | Betaal met Klarna in 3 termijnen, zonder rente

Rekuitvoering van de nieuwe generatie vaatwassers

Welke rekuitvoering hebt u nodig?

Productafbeelding
Rekuitvoering “ExtraComfort RD”

De ExtraComfort-rekken van Miele bieden veel flexibiliteit dankzij uitgebreide specificaties: 3D-MultiFlex besteklade met het in de hoogte en naar de zijkant verstelbare zijdeel zorgt voor extra ruimte, niet alleen voor bestek. Als alternatief voor de besteklade kun je ook kiezen voor onze bestekkorf. Met behulp van het in hoogte verstelbare bovenrek kun je ook grotere serviesonderdelen plaatsen en de ergonomische rails en rekgrepen zorgen voor veel gemak. Onze ExtraComfort-rekken beschikken ook nog over het FlexCare-kopjesrek met plaatsingselementen voor wijnglazen en een MultiComfort-gedeelte in het onderrek, zodat er ruimte is voor ieder voorwerp. Maar er is nog meer: dankzij FlexCare Glass & Bottle kun je maximaal twee herbruikbare flessen in het onderrek plaatsen en de beide Multiclips zorgen ervoor dat kleinere onderdelen stevig staan. De rekuitvoering wordt gecompleteerd door de XL-Assist-houder, waardoor bijzonder grote serviesonderdelen kunnen worden geplaatst.

Productafbeelding
Rekuitvoering “MaxiComfort RD”

Dankzij het MaxiComfort-rek kun je allerlei servies- en bestekonderdelen kwijt. De mogelijkheden zijn ongekend. Het in hoogte en naar de zijkant verstelbare zijdeel van de 3D-MultiFlex besteklade zorgt voor veel ruimte in het bovenrek voor bijvoorbeeld hoge wijnglazen. De lade biedt ruimte voor kleine en grote bestek- en serviesonderdelen zoals espressokopjes. Kopjes staan stevig op de noppen van het FlexCare-kopjesrek en je kunt schaaltjes in diverse groottes optimaal plaatsen door de in twee delen inklapbare rij spijlen. En mooie wijnglazen? Deze worden behoedzaam behandeld in de zachte siliconen FlexCare-glazenhouders. Dankzij FlexCare Glass & Bottle is er ruimte voor maximaal 2 herbruikbare flessen, dankzij 2 Multiclips staan kleine onderdelen stevig en de XL-Assist-houder zorgt ervoor dat heel grote serviesonderdelen kunnen worden geplaatst. En herbruikbare rietjes kunnen het beste worden gereinigd in het StrawClean-rek. Perfecte reinigingsresultaten en maximale flexibiliteit.

Productafbeelding
125 Gala Edition RD

Met onze 125 Gala jubileum rekuitvoering bieden wij je maximale flexibiliteit en maximaal gemak in de rekuitvoering. Je kunt allerlei servies- en bestekonderdelen altijd goed kwijt. De mogelijkheden zijn ongekend. In de 3D-MultiFlex besteklade is veel ruimte voor kleine en grote bestekonderdelen en kleine serviesonderdelen zoals espressokopjes. Bovendien is er door een in hoogte en naar de zijkant verstelbaar zijdeel veel ruimte voor bijvoorbeeld hoge wijnglazen. Kopjes staan stevig op de noppen van het FlexCare-kopjesrek en je kunt schaaltjes in diverse groottes optimaal plaatsen door de in twee delen inklapbare rij spijlen. Dankzij de FlexCare Glass & Bottle-houder met siliconen steuntjes staan mooie wijnglazen stevig en is er ruimte voor perfecte reiniging van max. 4 herbruikbare flessen. Kleine onderdelen kunnen op de twee multiclips worden geplaatst en met de XL-Assist kunnen bijzonder grote serviesonderdelen worden geplaatst. Ook herbruikbare rietjes kunnen voor reiniging nu het beste worden geplaatst in het StrawClean-rek.

Productafbeelding
Rekuitvoering “Comfort” 

3D-MultiFlex-lade: 1 In hoogte verstelbaar zijdeel rechts 2 Zijwaarts verstelbaar zijdeel links 3 In hoogte verstelbaar bovenrek 4 Vaste rij spijlen 5 FlexCare-kopjesrek 6 Ergonomische rekgrepen in het boven- en onderrek 7 MultiComfort-gedeelte 8 Twee spijlenrijen (rechts inklapbaar, links vast)

Afbeelding ter illustratie

    • Technische wijzigingen en fouten voorbehouden.